Patenty a technologie

Neustále investujeme do výzkumu, inovací a bezpečnosti

Mezinárodní patent na body J BIMBI® 0-36M

Když jsme dostali nápad navrhnout řadu body pro novorozence od 0 do 36 měsíců a odvážili jsme se je vyrobit z bavlny, několik odborníků v oboru nám řeklo, že to bude nemožné.

Nemožné je slovo, které v našem slovníku neexistuje

Po více než pěti letech podala společnost Colpharma srl mezinárodní patentovou přihlášku na výrobu prvního a dosud jedinečného bavlněného body univerzální velikosti 0-36 měsíců: body 0-36 měsíců. Od té doby se naše body těší stále větší oblibě a jsou oceňována a žádána po celém světě.

Od června 2018 je to oficiální (a naplňuje nás to hrdostí), protože nám Evropský patentový úřad (EPO) udělil inovační patent (EP32207762). To, co se zdálo nemožné, se stalo skutečností.

Patentovaná antikoliková a protizánětová technologie lahví J BIMBI®

Jedním z hlavních problémů, se kterými se potýkají všichni výrobci lahví, je podtlak, který se v lahvi vytváří při sání a který může dítěti způsobovat namáhavé nebo obtížné sání a bolest uší. Vzduch, který se musí dostat dovnitř, aby vyrovnal podtlak, se mísí s mlékem, dítě ho polyká a může způsobit známou dětskou koliku.

Lahve J BIMBI® jsou jediné, které mají patentovaný ventil LOW VACUUM, který zaručuje nejnižší podtlak na trhu, což je užitečné pro prevenci bolesti uší a umožňuje fyziologické a kontrolované sání velmi podobné kojení. Zavedení speciální antikolikové kanyly pak zabraňuje mísení vzduchu s mlékem, což snižuje výskyt koliky, regurgitace a refluxu.

LOW VACUUM

https://youtube.com/watch?v=dLItyhyWxQU

NULOVÉ BUBLINY

https://youtube.com/watch?v=KGtbuDi1f_s

Dudlíky navržené odborníky a milované dětmi

Naše dudlíky Joy jsou novinkou v oblasti dudlíků. Jsou vyrobeny z jednoho kusu 100% lékařského silikonu a mají charakteristický symetrický dudlík ve tvaru slzy, který je bezpečný a neovlivňuje správné zavírání úst dítěte.

DUDLÍK

symetrická slza

ŠTÍT

ergonomický s veľkými vetracími otvormi

RUKOJEŤ

malá a mäkká

Nový dudlík svítící ve tmě ze 100% silikonu

S tím jsme se však nespokojili a vytvořili jsme Joy Night, světově exkluzivní dudlík, který je přihlášen k patentování: Joy Night jsou jediné 100% silikonové dudlíky, které svítí ve tmě díky použití speciálního luminiscenčního silikonu, inovativního a testovaného tak, aby byla zaručena bezpečnost dětí.