Body z organické bavlny

Nejpřirozenější volba spodního prádla vašeho dítěte

Přírodní vlákno ze 100% organické bavlny je dnes všeobecně doporučováno z hlediska zdraví uživatelů a ohleduplnosti k životnímu prostředí, protože je pěstováno přírodními postupy, bez použití syntetických chemických pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Společnost J BIMBI® proto spojila výjimečnou technologii body 0-36 měsíců jedné velikosti s organickou bavlnou a vytvořila novou řadu nejvyšší kvality a originality, aby maminkám mohla nabídnout výběr oblečení, které je bezpečné pro jejich děti a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Ekologická alternativa spodního prádla pro vaše dítě!

BODY JEDNÉ UNIVERZÁLNÍ VELIKOSTI 0-36m

BODY PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI

Výhody organické bavlny

Body J BIMBI® jsou vyrobena ze 100% organické bavlny nejvyšší kvality, která pochází z bio semen vypěstovaných na chráněných polích, kde nebyly nejméně po dobu tří let používány žádné herbicidy ani pesticidy chemického původu.

V žádné z výrobních fází, včetně tkaní a konečné úpravy, se nepoužívají zdraví škodlivé látky. To znamená, že tkanina si kromě toho, že je prodyšnější, hypoalergenní a neznečišťuje životní prostředí, zachovává typické vlastnosti vlákna, díky čemuž je lehká, ale pevnější a odolnější.

Přírodní složení vláken organické bavlny je obzvláště vhodné pro jemnou pokožku novorozenců: nedráždí ji a nevytváří alergické vyrážky. Díky těmto vlastnostem je organická bavlna ideální tkaninou pro výrobu dětského spodního prádla.

ZÁVAZEK SPOLEČNOSTI J BIMBI® K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Enviromentální udržitelnost je pro nás v J BIMBI® velmi důležitým principem, protože se věnujeme výrobkům pro děti. Jsme si vědomi toho, že děti jsou naše budoucnost a je na nás, abychom jim zanechali lepší svět.

Organická bavlna znamená úsporu zdrojů a ohleduplnost k životnímu prostředí

Body J BIMBI®, která vždy měla certifikát OEKO-TEX® – což znamená, že neobsahují škodlivé látky – se nyní mohou pochlubit také nové modely s certifikátem GOTS, protože jsou vyrobeny z organické bavlny.

Zjistěte více o závazku společnosti J BIMBI® k ochraně životního prostředí!

– 71% VODY

na pěstování se spotřebuje méně vody, protože organické zemědělství využívá přirozené srážky a organicky obdělávaná půda zadržuje až o 30 % více vody.

– 62% ENERGIE

úspora energie potřebné na výrobu v porovnání s běžnou bavlnou.

POUŽÍVANI PRÍRODNÝCH HNOJÍV

podpora zdravých ekosystémů a zlepšování kvality půdy.

ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PESTICIDY

Přírodní řešení chrání zdraví pracovníků, půdu a ekosystém a zabraňují znečištění vody.

BEZ GMO (geneticky modifikovaných organismů)