Jedna velikost body pro všechny děti od 0-36m

Přáli jste si někdy koupit body, které by rostlo s vaším dítětem?

J BIMBI® jsou jediná univerzální body, která dokonale padnou vašemu dítěti od narození do 36 měsíců! Zásluhu na tom má jejich patentovaná technologie, díky které jsou extrémně elastická a natahovací. Organická bavlna také zaručuje, že body jsou bezpečná, pohodlná, prodyšná a mimořádně šetrná k jemné dětské pokožce.

Body J BIMBI® jsou ideální volbou pro maminky, které dbají na životní prostředí: používá se méně kusů body, vyrábí se méně kusů body a výsledkem je menší dopad na životní prostředí ve srovnání s tradičními body, kde je nutné měnit velikost každých 3-6 měsíců, což znamená spotřebu velkého množství zdrojů a vznik velkého množství odpadu.

A pokud vám to nestačí, prohlédněte si naše kolekce: J BIMBI® body jsou krásná! ????

  • All
  • 4Season
  • Summer
  • Warm

KOLEKCE S PRUHY CELOROČNÍ

Celoroční pruhovaná dětská body z organické bavlny, univerzální a barevná

OBJAVTE ICH TERAZ

Kolekce TRIBE

Hýčkání, roztomilost a jednoduchost s body z kolekce Tribe!

OBJAVTE ICH TERAZ

MULTIPACK BALENÍ CELOROČNÍ

Multipack celoroční body, ideální pro všechna roční období. Obsahuje jedno jednobarevné a jedno pruhované body.

OBJAVTE ICH TERAZ

JEDNOBAREVNÁ CELOROČNÍ

Jednobarevná dětská body z organické bavlny, ideální pro každou příležitost

OBJAVTE ICH TERAZ

JEDNOBAREVNÁ ZIMNÍ

Body z hřejivé organické bavlny v jednobarevném provedení jsou nezbytným doplňkem každé zimy: jsou teplá, lehká a prodyšná

OBJAVTE ICH TERAZ

JEDNOBAREVNÁ LETNÍ

Letní jednobarevná body bez rukávů z organické bavlny, lehká a prodyšná

OBJAVTE ICH TERAZ

ZÁVAZEK SPOLEČNOSTI J BIMBI® VŮČI ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Enviromentální udržitelnost je pro nás v J BIMBI® velmi důležitým principem, protože se věnujeme výrobkům pro děti. Jsme si vědomi toho, že děti jsou naše budoucnost a je na nás, abychom jim zanechali lepší svět.

Body 0-36 měsíců = menší dopad na životní prostředí

Body 0-36 měsíců přispívají k ochraně životního prostředí, protože oblékáním dítěte do jedné velikosti od 0 do 36 měsíců se snižuje množství body potřebných během růstu dítěte. Díky tomu dochází k úspoře energie a vody při výrobě a omezí se problémy s likvidací.

SEZNAMTE SE SE ZÁVAZKEM SPOLEČNOSTI J BIMBI® K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Pojďme si to společně spočítat:

Klasická body jsou zastoupena v průběhu prvních 36 měsíců života dítěte přibližně 9 velikostmi; za předpokladu, že s růstem „přeskočíme“ několik velikostí a na jednu velikost je potřeba přibližně 10 kusů, dítě by během prvních 3 let svého života spotřebovalo přibližně 50 kusů body (5 velikostí x 10 kusů).

Proto je tedy 50 body naprosté minimum, ale víme, že množství použitých nebo alespoň zakoupených body se může zvýšit, pokud vezmeme v úvahu impulzivní nákupy („to je moc hezké, to si musím pořídit!“), které ve skutečnosti nejsou potřeba. Kromě toho jsou tu body, která se kupují jako náhrada za ta, která se poškodí/zašpiní, a ta, která dostáváme jako dárky od přátel a příbuzných, zejména v prvních měsících, kdy dítě roste rychlostí světla a mnoho věcí zůstává nevyužito.

S dětskými body J BIMBI®, která jsou univerzální a lze je tedy nosit od narození až do 3 let věku dítěte, teoreticky postačí 10 body (1 velikost x 10 body), čímž se ušetří 40 body pro každé dítě!

Vezmeme-li v úvahu tento výpočet v celostátním měřítku a přibližně 400 000 narozených dětí ročně, počet body, která by bylo možné potenciálně ušetřit jen v Itálii, činí 16 milionů!