O J BIMBI

Štěstí je cesta, která začíná již v dětství.

Vždy jsme chtěli stát po boku maminek a tatínků během růstu jejich dětí a nabízet jim bezpečná a inovativní řešení, navržená speciálně pro potřeby dětí od nejútlejšího věku, a to i těch nejkřehčích.

Protože štěstí je pro nás cestou, která začíná již v dětství.

Proto vznikla myšlenka značky, která se usmívá!

Vyberte si J BIMBI®

Volba J BIMBI® znamená přijmout filozofii ekologické udržitelnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a úspory nákladů, aniž by byla obětována bezpečnost a ochrana zdraví našich dětí díky silnému důrazu k technologickým inovacím výrobků.

Udržateľnosť

Enviromentální udržitelnost je pro nás v J BIMBI® velmi důležitým principem, protože se věnujeme výrobkům pro děti. Jsme si vědomi toho, že děti jsou naše budoucnost a je na nás, abychom jim zanechali lepší svět.

Z tohoto důvodu se každý den snažíme vyvíjet dětské oblečení a výrobky šetrné k životnímu prostředí, které respektují práva všech pracovníků, nepoškozují planetu nebo mají co nejmenší dopad, a zároveň zaručují nejvyšší kvalitu a bezpečnost pro děti.

Certifikace

Společnost J BIMBI® věnuje velkou pozornost technologickým inovacím, které zlepšují život rodin a dětí v prvních letech jejich života. Z tohoto důvodu mají všechny naše výrobky certifikáty a patenty, které je činí jedinečnými a jsou zárukou mimořádné kvality a bezpečnosti. Naše nejsou reklamní slogany, ale vědecké důkazy.

Body

V roce 2018 získalo body 0-36 m mezinárodní patent za vynález prvního bavlněného body jedné univerzální velikosti pro děti od 0 do 36 měsíců.

Fľaše na kŕmenie

Fľaše na kŕmenie J BIMBI® sú chránené medzinárodným patentom vďaka špeciálnemu ventilu s nízkym podtlakom, ktorý zaručuje účinnosť ich antikolikového a protizápalového účinku.

Cumlíky

J BIMBI® Joy je úplne nový rad skutočne inovatívnych cumlíkov, ktorý je doplnený o svetovo exkluzívny patent: Joy Night, prvý celosilikónový cumlík, ktorý svieti v tme.
Zistite viac

Bezpečnost

Ve společnosti J BIMBI® věnujeme velkou pozornost bezpečnosti, protože pokud jde o miminka a děti, bezpečnosti není nikdy dost. Každý výrobek byl vědecky testován, aby byla zajištěna co největší bezpečnost pro děti.

V roku 2010 Európa zakázala dojčenské fľaše s obsahom BPA (bisfenol A) ako škodlivé pre vývoj detí.
Fľaše a výrobky na kŕmenie J BIMBI® boli prvým bezpečným radom výrobkov bez BPA na svete, ktorý bol vytvorený v roku 1996 a predbehol európske smernice, ktoré prišli len o 4 roky neskôr!

Od roku 2018 jsou všechna body J BIMBI® vyráběna výhradně z biobavlny: ze 100% organické bavlny nejvyšší kvality, která pochází z ekologických semen pěstovaných na chráněných polích, kde se nepoužívají žádné herbicidy ani pesticidy chemického původu.
Jak dokládá certifikace GOTS, používáme nejen přírodní vlákna z ekologického zemědělství, ale také proces barvení je založen na použití přírodních produktů bez toxikologických a ekotoxikologických vlastností.

Neexistuje dokonalý cumlík, pretože ústa každého dieťaťa sú iné a neustále rastú. Spoločnosť J BIMBI® však s pomocou odborníkov vyvinula inovatívny rad cumlíkov, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť a najvyššie štandardy kvality v súlade s lekárskymi a vedeckými poznatkami.
Vyvinuli sme symetrický ortodontický cumlík, ktorý je obzvlášť mäkký a deti ho majú obzvlášť radi. Rozhodli sme sa tiež nevyrábať a nepredávať výrobky obsahujúce kaučuk (derivát latexu), ktorý je potenciálnou príčinou alergií aj u detí, ale iba lekársky silikón.
Okrem toho všetky naše cumlíky nemajú krúžky ani pevné rukoväte, ako sa odporúča v usmerneniach SIPPS (Talianska spoločnosť preventívnej a sociálnej pediatrie), aby sa znížil úraz v prípade pádu.

Předčasně narozené děti

Od roku 2020 věnuje společnost J BIMBI® zvláštní pozornost a značnou angažovanost také předčasně narozeným dětem, které jsou křehčí a potřebují zvláštní péči, a to v rámci projektu My Hero. Jedná se o charitativní projekt na pomoc novorozeneckým jednotkám intenzivní péče (NICU) s řadou výrobků speciálně určených pro péči a pohodu předčasně narozených dětí.

Sklenená fľaša na kŕmenie J BIMBI® sa odporúča najmä pre predčasne narodené deti alebo deti s rázštepom pery a podnebia, a to vďaka bezpečnosti materiálu (sklo je hygienické, dokonale sterilizovateľné a neškodné, t. j. pri kontakte s mliekom neuvoľňuje žiadne látky) a nízkemu tlaku, vďaka ktorému je sanie prirodzené a menej namáhavé aj pre tie najkrehkejšie deti.

Předčasně narozené děti jsou po narození velmi malé, váží méně než 2,5 kg a potřebují vhodné oblečení. Z tohoto důvodu vyvinula společnost J BIMBI® ve spolupráci s pracovníky neonatologického oddělení řadu body My Hero, která je určena pro předčasně narozené děti. Extra malá velikost, vysoce kvalitní, netoxická organická bavlna a kimonové zapínání z ní činí ideální body pro všechny naše malé hrdiny.

Cumlíky Smile z lekárskeho silikónu sa vyrábajú aj vo veľkosti 00-2m s veľmi malým cumlíkom vhodným pre predčasne narodené deti a s ultra priedušným štítom.