Naše historie

Vždy po boku maminek a tatínků

J BIMBI, značka, která se usmívá...

Vždy jsme chtěli stát po boku maminek a tatínků během růstu jejich dětí a nabízet jim bezpečná a inovativní řešení, navržená speciálně pro potřeby dětí od nejútlejšího věku, a to i těch nejkřehčích.

Protože štěstí je pro nás cestou, která začíná již v dětství.

Proto vznikla myšlenka značky, která se usmívá!

NAŠE HISTORIE

2010
JAK SE ZRODILA ZNAČKA J BIMBI®

Značka J BIMBI® přišla na svět s řadou elastických body s certifikátem OEKO-TEX®, která jsou schopna sledovat rychlý růst dítěte a zabránit zbytečnému plýtvání kvůli neustálým změnám velikosti, které jsou u tradičních body nutné, a tím ušetřit peníze. Univerzální body jedné velikosti 0-36 měsíců z materiálu Dryarn® (vysoce účinné hypoalergenní mikrovlákno, které bylo dermatologicky testováno) a bavlněná body ve dvou různých velikostech: 0-12 měsíců a 9-36 měsíců.

2016
BAVLNĚNÉ BODY PRO VŠECHNY VELIKOSTI 0-36 M JE NA SVĚTĚ

Vynikající zpětná vazba od maminek a jejich doporučení nás přiměly k realizaci nápadu, který se zdál nemožný: vytvořit bavlněné body jedné velikosti pro 0-36 měsíců. Díky skvělé intuici týmu J BIMBI® se zrodilo patentované bavlněné body jedné velikosti pro 0-36 m. Ve stejném roce jsme změnili balení našich body: celé v kartonu, abychom minimalizovali balení a jeho dopad na životní prostředí a plně tak podpořili ekologicky udržitelnou filozofii. Ekologická udržitelnost, úspora energie a respekt k životnímu prostředí patří k našim základním hodnotám a každý den pracujeme na tom, abychom se stávali stále více „zelenější“ společností.

2017
STALI JSME SE DISTRIBUTORY ARNIDOL®

Získali jsme distribuční práva na Arnidol®, značku FAES FARMA, s řadou vysoce účinných, dermatologicky testovaných, přípravků první pomoci, k použití pro děti starší 3 měsíců: kouzelná tyčinka, která chrání děti a pomáhá jejich maminkám!

2018
PŘELOMOVÝ ROK

J BIMBI® už není jen univerzální body jedné velikosti, ale stává se značkou pro péči o děti s kompletní řadou dětských výrobků, které se vždy vyznačují inovací a praktičností.


JUN
MEZINÁRODNÍ PATENT

Získáváme mezinárodní patent za vynález prvního univerzálního bavlněného body jedné velikosti pro děti od 0 do 36 měsíců.

SEP
KOJENÍ A UKLIDŇUJÍCÍ ŘADA

Uvedli jsme na trh kompletní řadu výrobků pro krmení a dudlíky: inovativní láhve LOW VACUUM a ZERO BUBBLE, které pomáhají předcházet ušním infekcím a kolikám, hrnečky pro první doušky, dávkovače, nádoby na jídlo, odsávačky mateřského mléka a dudlíky s ultra ventilací.

OCT
BODY SE VYRÁBÍ Z ORGANICKÉ BAVLNY

Body J BIMBI® se vyrábí zorganické bavlny: ze 100% organické bavlny nejvyšší kvality, která pochází z ekologických semen, pěstovaných na chráněných polích, kde se nepoužívají herbicidy ani pesticidy chemického původu.

Jak dokládá certifikace GOTS, používáme nejen přírodní vlákna z ekologického zemědělství, ale také proces barvení je založen na použití přírodních produktů bez toxikologických a ekotoxikologických vlastností.

2019
INHALÁTOR DR. DOG

J BIMBI® je značka společnosti Colpharma, která je přední společností v oblasti distribuce elektromedicínských výrobků včetně inhalátorů. Proto jsme vytvořili Dr. Dog, terapeutický aerosolový inhalátor se stlačeným vzduchem pro děti. Jeho barevný a zábavný design ve tvaru psa a tichý provoz jsou ideální pro zlepšení terapeutického přístupu u dětí.

2020
PROJEKT MY HERO

Rok 2020 byl pro společnost J BIMBI® velmi důležitý díky projektu My Hero JIP, jehož cílem je podpořit novorozenecká oddělení intenzivní péče po celé Itálii darováním body určených speciálně pro předčasně narozené děti. Počet zapojených jednotek intenzivní péče po celé Itálii každým dnem roste. To však není vše…
My Hero je také řada výrobků určených pro péči o předčasně narozené děti, a to nejen v nemocnici, ale i doma: všechny výrobky J BIMBI® vhodné pro předčasně narozené děti jsou označeny logem My Hero.

2021
DUDLÍKY PRO RADOST A ÚSMĚV

Do produktové řady J BIMBI® nyní patří nová řada inovativních dudlíků: Joy, zcela měkký dudlík z lékařského a ortodontického silikonu, a Smile dudlík s ultraventilačním štítem bez rukojetí. Oba dudlíky se symetrickými savičkami ve tvaru slzy jsou k dispozici také ve verzi Night, která ve tmě svítí. Joy Night je první dudlík na světě, který je měkký a zároveň svítí!